מתקן מים

חשוב מאד לשתות מים. לא רק בקיץ, אלא גם בחורף ובכל שאר ימות השנה. המים חיוניים מאד עבור תפקודינו הפיזיים, הם מסייעים לעיכול ולספיגה של מזון, מעבירים חמצן לתאים בגופנו, מווסתים את הטמפרטורה שלנו, מסלקים רעלים ומגנים על רקמות עדינות כמו חוט השדרה והעצמות.

בפועל, חוסר בכמות המים המומלצת מביא במהירות לתופעות כמו פגיעה בזיכרון, השמנה ואפילו קשיים קוגניטיביים. מחסור גדול יותר במים עשוי לגרום לתופעות קשות יותר כמו פגיעה בתפקודי הכליות, לחץ דם, אבנים בדרכי השתן ועוד.

הגוף זקוק למים ומנצל את כל הנוזלים הקיימים בו גם במחיר פגיעה באיברים אחרים. כל המתואר כאן יותר משבא להפחיד, בא להזכיר לנו עד כמה חשוב לשלב שתייה של מים לאורך היום, לצרוך מים בכמות המומלצת, ולעודד גם את יתר בני המשפחה ובעיקר את הילדים לשתות, והרבה.

מהי הכמות המומלצת

אדם בוגר זקוק לכשמונה כוסות מים ביום. מי שנוטה למשקל יתר, כדאי מאד שירבה יותר בשתייה. לא רק שגופו זקוק למים יותר מלאדם ממוצע המים יסייעו לו מאד להשיל ממשקלו. ילד זקוק לחמש כוסות בממוצע ביום. נתונים אלו הם המלצה בלבד וכמובן שכדאי לשתות כמה שיותר.

פשוט לשתות

מתקני המים הביתיים מאפשרים אספקת מים קבועה ובריאה של מים חמים או קרים לבחירתכם. המתקנים הללו מנקים את המים באמצעות מערכות סינון או לחלופין מתקנים המתחברים אל מיכלי מים מינרליים השומרים על איכות מים גבוהה וגם על החומרים הדרושים לגופנו במים. מתקני הטיהור של מתקני המים הביתיים הורגים את החיידקים אך שומרים על המינרליים, הסידן ושאר המרכיבים החיוניים.

את המתקן, או המיני בר, מומלץ למקם במקום נגיש וזמין עבור כולם, גם עבור הילדים. המתקן נוח ופשוט מאד לתפעול וגורם להגברת המודעות לצריכת מים ובאופן טבעי לשתייה מרובה יותר. מיני בר ביתי מביא לשיפור משמעותי בצריכת המים המשפחתית. כל היתרונות במתקן אחד, מים חמים או קרים בלחיצת כפתור, איכות בלתי מתפשרת של מי שתייה, עיצוב יפהפה המתאים לכל בית, המים טעימים ואי אפשר להתעלם מהמחיר המשתלם ( ראו גם: השוואת מחירי בר מים).