מתקן לטיהור מים

שנים שאתם סוחבים בקבוקים של מים מינרליים הביתה. לא משנה אם אתם מתגוררים בקומה שנייה, שלישית או בקומת קרקע, סחיבת הבקבוקים הכבדים היא מטלה מייגעת ומרגיזה, ובכל זאת, האפשרות של שתיית מי ברז היא בלתי נתפסת מבחינתכם. אתם מכירים את איכות המים, את הצנרות בישראל, את החיידקים והרעלים המצויים בהם.

נכון שלפעמים המים טובים ונקיים, אבל החשש הקטן ביותר שהם אינם טובים מספיק מרתיע אתכם, בעיקר כשמדובר בתינוקות או בילדים שלכם. אתם צודקים בהחלט, נקודת המוצא שלכם אינה רחוקה מהמציאות וקשה לומר שאתם מגזימים. איכות המים בישראל אינה גבוהה מאד ובתקופות מסוימות בערים מסוימות אף יוצאת קריאה עירונית לא להשתמש כלל במי הברז לשתייה.

המצב הזה מביא אתכם לקנות מים, או נכון יותר לסחוב מים. זה קשה ומטריד עד שלבסוף נמאס לכם. היות ואינכם גרים במשרד עם קולר צונן, למה שלא תשדרגו את המים שלכם במתקן איכותי לטיהור מים?

מתקני טיהור מים

כיום ישנם כל מיני מתקנים לטיהור מים הפועלים בשיטות שונות. כולם כאחד פועלים על מנת להפריד בין החומרים החיוניים שישנם במים כמו סידן, מינרליים, אבץ, מלחים נוספים ועוד לבין אלו שאנו מעדיפים להשאיר בחוץ כמו לכלוך ורעלים שונים.

מתקני המים מתחברים אל הברז בבית, במשרד או בכל מקום אחר, מעבירים את המים אל מיכל הנמצא בתוך המתקן באמצעות צינור היישר דרך מסנני טיהור. מסננים אלו הם שמבצעים את פעולת הניקוי. את המסננים מחליפים מדי כמה חודשים על פי הצורך. ישנם מטהרים הפועלים באמצעות פחם, מנורת אולטרא סגול או שיטות אחרות, כולן למען איכות המים וסינון מירבי.

המתקן יכולים להתחבר אל הברז שתחת הכיור ובאמצעות ברז נוסף לספק מים מסוננים או להגיע בצורת מתקן מים, בר קטן אותו מניחים על השיש במטבח הבית או המשרד ונהנים ממים חמים וקרים לאורך כל היום.

מים מינרליים

מים מינרליים הם מים שמגיעים ישירות מהטבע וברוב המקרים לא עוברים סינון נוסף. המים עשירים בחומרים הטובים הדרושים לגופנו, הם נארזים ונפקקים בסטריליות מרבית ועומדים בתקן הישראלי. למי שלא מעוניין במתקן טיהור ניתן לרכוש מתקן עליו מותקן מיכל מים מינרליים גדול, של חברות כגון מי עדן או נביעות, המוחלף באמצעות שליח ועל פי הזמנת הלקוח.