מי עדן – מתקני בר מים

חברת מי עדן הינה חברה ותיקה וידועה בתחום המים המינרלים, לצד חברה מובילה נוספת, נביעות. חברת מי עדן קיימת משנת 1983 ומשווקת את מי מעיין הסלוקיה השוכן ברמת הגולן. מי עדן היא החברה הראשונה בפיתוח מתקני מיניבר של מים מינרלים לבית ולמשרד בישראל. היא הראשונה שהחלה בשנת 1988 בשיווק והובלה של כדי מים גדולים לבית הלקוח.

החברה מספקת רק מתקנים המכילים את המים המינרלים שלה וזאת להבדיל מחברות אחרות המספקות מתקני מיני בר לסינון מי ברז ומתקנים לטיהור המים.

מתקן מים מינרלים של מי עדן

המים של מי עדן נשאבים ממעיין הנובע מעומק רב בבטן האדמה. מקור מי המעיין הוא מי גשמים המחלחלים במשך שנים בסלעי ואדמת רמת הגולן עד הגיעם למעיין. במהלך החלחול באדמה המים סופחים מינרלים כסידן ומגנזיום החשובים לבריאות. עובדת היות המעיין ממוקם עמוק באדמה ובמקום מבודד בחיק הטבע הרחק מישובי אדם, מבטיחה כי המים נקיים ממזהמים.

שאיבת המים מהמעיין נעשית ללא מגע יד אדם. המים מועברים ישירות לבקבוקים. בנוסף המים עוברים בדיקות בקרת איכות תכופות לבדיקת והבטחת איכותם. מים אלה, כפי שהם נארזים בבקבוקים בודדים, כך הם נארזים במיכלים הגדולים המוצבים על מתקני המים של החברה.

סוגי מתקני המיניבר של מי-עדן

  • מי-עדן דיגיטלי: מאפשר מזיגת מים חמים או קרים, ושליטה על טמפרטורת המים על ידי הבקרה הדיגיטלית. למכשיר עיצוב חדשני. כד המכשיר מכיל 11 ליטר מים.
  • מי-עדן דיגיטלי שומר שבת: אותן פונקציות כמו המכשיר הדיגיטלי, ובנוסף: בעל לחצן מיוחד המבטל חימום המים בשבת, וכן מפעיל תרמוסטט מים קרים המפעיל עצמו לבד מדי כמה דקות ללא צורך במגע יד אדם.
  • בר מים מינרלים קלאסי: בעל לחצן מים רותחים ומים מקוררים. המכשיר יכול להגיע בשני גדלים לבחירת הלקוח: מיכל המכיל 11 ליטר או מיכל המכיל כ 18 ליטר.
  • EASY : בר מים מינרלים בסיסי המספק מים קרים בלבד. מגיע בשני גדלים: מיכל המכיל 11 ליטר מים או מיכל המכיל כ 18 ליטר מים.

השירות שנותנת החברה ללקוח

לכל לקוח מוצמד מנהל תיק הבודק עמו את הצרכים (כמות המשתמשים וכמות המים הנדרשת), וכך נקבעות הכמות והאינטנסיביות של האספקה. מיכלי המים מגיעים אל הלקוח באמצעות שליח מטעם החברה באופן קבוע.

עם זאת, נציין שעם כל החברות השונות שפועלות בשוק בר המים, הדבר המומלץ ביותר הוא לערוך השוואת מחירים קצרה לפני שמחליטים על רכישה מסוימת.