מיניבר ביתי

מים הם הנוזל החשוב ביותר בטבע. המים לא רק חיוניים לבריאותנו הם חיוניים לכל מערכת החיים בטבע, לצמחייה, לבעלי החיים ולנו בני האדם. איכות המים משתנה מארץ לארץ ומעיר לעיר, לצערנו ארצנו הקטנטונת אינה שופעת במים וגם איכות המים שלנו לא תמיד בשיאה. ישנם מקומות בהם ניתן ליהנות ממי ברז באיכות מצוינת ויש שרמת המים אינה מספקת ויש צורך בסינונם.

חשיבות איכות המים גדולה ומכרעת בעיקר כאשר מדובר במי שתייה. מלבד האיכות יש עניין רב גם בזמינותם של המים, מים חמים או קרים במרחק לחיצת כפתור הם דבר מבוקש מאד. ישנם כל מיני פתרונות להשגת מי שתייה איכותיים, חלקם פשוטים וזמינים וחלקם דורשים השקעה לא קטנה.

כיום ניתן לרכוש מתקן מיני בר וליהנות ממים טריים וטעימים 24 שעות ביממה. מתקני המים נוחים ופשוטים מאד לתפעול גם לילדים. הנגישות ואיכות המים מגבירה את צריכת המים בקרב כל דרי הבית.

ישנם כמה סוגי מיני בר, הנעים על טווח מחירים רחב. לבחירתכם.

מתקני מיני בר ביתיים

מתקנים המתחברים אל הברז ובאמצעות מסנני מים מנקים ומטהרים את המים, והופכים אותם לא רק לראויים יותר לשתייה אלא לטעימים יותר, זאת על פי מבחני טעימה רבים. מתקני המיני בר הם קומפקטיים, מעוצבים ומתאימים למטבח ביתי. ניתן להציב אותם על השיש וליהנות ממים חמים וקרים כל יום, כל היום.

מתקני מיני בר מינרליים

בפני מי שלא מעוניין לשתות מי ברז, ישנה אפשרות למים מינרליים באספקה שוטפת בלחיצת כפתור. מתקני מיני בר הם בעלי פתח חיבור למיכל מים מינרליים גדול, המכיל כמות מסוימת של מים מינרליים לבחירת הלקוח. המיני בר מהסוג הזה, בין אם מחברת מי עדן או נביעות, מתאים לשימוש ביתי ומוצב בכל מקום שתרצו.

מתקן מים גדול יותר ממתקן מיני בר המחובר לברז בטכנולוגית הסינון ודורש תחלופה שוטפת של מיכלי מים באמצעות שליח החברה. גם סוג זה של מתקנים מעוצבים להפליא ויש אפשרות לבחור את הצבע שלהם כך שיתאים לעיצוב הבית או המטבח. מתקנים אלו בעיקר בשל תחלופת מיכלי המים והצורך בשירות החברה יקרים יותר ממתקני המיני בר המתחברים אל הברז בטכנולוגית הסינון.

ראו גם:

מיני בר לעסק – סקירת האפשרויות

מקרר מיני בר